RIMI akcijos

RIMI akcijosNuolaidos didžiuosiuose prekybos centruose visada yra populiarios. Paprastai trūksta tik informacijos apie jas. RaskAkcija.lt puslapyje rasite informacijos apie visas nuolaidas didžiuosiuose prekybos tinkluose. RIMI akcijos niekuo neišsiskiria, tačiau jų dėka galima apsipirkti pigiau tam tikrus produktus ir bendrines prekes.

Maistas

RIMI yra laikoma gana brangia parduotuve, tačiau viskas vėl labai sąlygiška. Kaip ir didžiausias tinklas Lietuvoje, taip ir RIMI bendradarbiauja su nebrangių maisto produktų gamintojai, kurie specialiai RIMI užsakymu gamina tam tikras maisto prekes, tiekia produkciją tik RIMI tinklui.

Gėrimai

Rimi akcijos dažnai yra vykdomos gėrimams, ypač vasarą, kai vaisvandenių ir alkoholio yra suvartojama daugiau, nei šaltuoju metų laiku. Paprastai nuolaidos yra taikomos tam tikros rūšies ir talpos gėrimams, tačiau kartais galima pataikyti ir į bendrąją akciją. Bendroji akcija – kai nuolaida taikoma visiems tos grupės produktams, pavyzdžiui „Vynui – 30% nuolaida“.

Pramoninės prekės

Čia sutaupyti galima tikrai nemažai, nes tam tikros prekės automobiliams, nedideli baldai, namų apyvokos daiktai yra parduodami kur kas pigiau. Aišku, reiktų pasivaikščioti po didesnes RIMI parduotuves, kur prekių pasirinkimas yra didesnis.

Pramoginės prekės

Pramoginėms prekėms taip pat nuolaidos būna gana ženklios. Ypač vaikų žaislams ir sporto inventoriui. Tiesa, į šią grupę įeina ir prekės dviračiams bei prekės iškyloms, kurios yra daugiau sezoninės, tad reiktų atidžiai sekti RIMI akcijos leidinį sezonui pasibaigus, kai vyksta sezoninių prekių išpardavimai.

Galanterija

Galanterija yra visi rūbai ir avalynė. Mitas, kad RIMI parduodama avalynė yra nekokybiška. Tam tikrų akcijų metu galima nusipirkti ir geros kokybės avalynės ir rūbų už prieinamą kainą. RIMI yra puikus prekybos tinklas. Lojalumo programa taip pat yra labai nebloga. Dalis nuolaidų dar papildo ir lojalumo kortelę, kuria galima padengti dalį pirkinių vertės. Tai reiškia, kad esant pirkiniui 12,57, drąsiai galite sutaupyti 57 centus ar net visus 2 litus ir 57 centus. Tai atrodo nedidelė suma, tačiau perkant neplanuotą pirkinį ši suma yra labai reikšminga.

RIMI akcijos ir nuolaidos pateikiamos internete, todėl apsiversti popieriniais kainų leidiniais tikrai nebūtina. Taip pat nebūtina prenumeruoti reklaminių naujienlaiškių iš visų prekybos centrų. Pakanka prieš didįjį apsipirkimą užsukti į RaskAkcija.lt ir susipažinti su esamomis nuolaidomis.

Rasytojas.lt

Rasytojas.lt yra komercinių tekstų kūrėjų agentūra. Mariaus ir jo kolegų rašomi straipsniai yra publikuojami ne viename interneto leidinyje. Visi tekstai atitinka paieškų reikalavimus, yra kokybiški ir įdomūs. Plačiau - Rasytojas.lt puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *