Papuošalai su briliantais

Auksas, sidabras ir žėrintys briliantai papuošalus paverčia išskirtiniais, kuriems neįmanoma atsispirti. Papuošalai su briliantais yra patogūs ir žavūs. Kaklo pakabukai su briliantais yra itin subtilūs juvelyriniai gaminiai, todėl juos galite rinktis ir kasdieną ir šventinėmis progomis. Prabangusis auksas ir sidabras sustiprins gerąsias charakterio savybes, o briliantai kurs gerą nuotaiką.

Deimantas- kiečiausias, brangiausias brangakmienis

Pagal Aukščiausią briliantų tarybą šie brangakmeniai yra klasifikuojami pagal švarumą ir graduojami pagal spalvas. Pagaminti briliantą tikrai nelengva, mat tai yra apdirbtas, nušlifuotas deimantas, kuris turi 57 ir daugiau briaunų. Briliantai būna skirtingų formų, o dažniausiai pasitaikančios- apvalios, kvadrato, ovalo, stačiakampio ir aštuonkampio formos. Papuošalų rinkoje labiausiai yra vertinami bespalviai arba vos matomo žydrumo akmenys, dar vadinami baltaisiais. Jie- patys brangiausi. Labiausiai vertinami brangakmeniai- deimantai, rubinai, smaragdai, safyrai. Senovėje jie buvo vertinga valiuta, o taip pat buvo naudojami rūmų ir aukštuomenės aksesuarų puošyboje. Naująja klasika vadinami brangakmeniai- topazas, granatas, akvamarinas, citrinas.

Žiedai su briliantais

Jeigu artėja ypatinga proga ir norite nustebinti artimą žmogų- dovanokite žiedą su briliantu. Taigi dovanodami žiedą su deimantais, jūs parodote savo amžiną ir nesibaigiančią meilę artimam žmogui. Galite pasirinkti įvairaus dizaino žiedus, klasikinio dizaino su vienu centriniu briliantu arba modernaus dizaino žiedus su daugiau briliantų išdėstytų žiedo rėmelyje. Pasirinkite centrinio akmens dydį, spalvą ir švarumą, nuo to priklausys galutinė žiedo kaina. Taip pat galite pasirinkti aukso praba ir spalvą. Visi žiedai su deimantais gaminami su meile juvelyro rankomis, tačiau jeigu jums  netinka tam tikras žiedo dizainas galima pasigaminti žiedus pagal individualų užsakymą.

Kaip prižiūrėti papuošalus su briliantais?

Papuošalus su briliantais galima nuplauti muiluotu vandeniu, spiritiniu tirpalu arba skiestu amoniaku. Valyti reikėtų tik minkštu šepetėliu ar skepetaite. Rekomenduojama profilaktiškai nunešti dirbinius su deimantais juvelyrui, kad jie būtų išvalyti ultragarso vonelėje, taip bus pašalinti nešvarumai nepasiekiamose papuošalo vietose. Papuošalus su briliantais nepamirškite laikyti atskirai, šie brangakmeniai gali subraižyti kiitus juvelyrinius dirbinius, taip pat gali įbrėžti vienas kitą.

Rasytojas.lt

Rasytojas.lt yra komercinių tekstų kūrėjų agentūra. Mariaus ir jo kolegų rašomi straipsniai yra publikuojami ne viename interneto leidinyje. Visi tekstai atitinka paieškų reikalavimus, yra kokybiški ir įdomūs. Plačiau - Rasytojas.lt puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *