Barking Heads sausas maistas šunims: skonio ir kokybės derinys

Barking Heads sausas maistasDauguma šunų augintojų nori, kad augintinis valgytų ne tik sveikai ir sočiai, bet taip pat ir skaniai. Barking Heads sausas maistas iš tiesų gali būti puikiu pasirinkimu – šį sausą pašarą noriai ėda įvairaus amžiaus ir dydžio šunys. Gamintojas stebina savo šmaikštumu – tiesiog neįmanoma nepastebėti unikalaus dizaino sauso maisto pakuočių, kurios sukelia šypseną daugeliui šunų augintojų. Žinoma, vien tik pakuote susivilioti nereikėtų.

Taigi, kas viduje?

Barking Heads sausas maistas pasižymi itin puikia kokybe. Pavyzdžiui, „Barking Heads Quacker Grain Free“ sausas maistas su antiena yra tinkamas visų veislių šunims. Šio pašaro sudėtyje yra net 33 procentai nukaulintos šviežios antienos, 14 procentų džiovintos antienos, 4 procentai ančių riebalų. Šį šunų pašarą galima drąsiai vadinti superpremium klasės, nes jo sudėtyje yra didelė dalis mėsos ir nėra grūdų.

Barking Heads sausas maistas įvairiems šunų poreikiams

Šio gamintojo siūlomos produkcijos pasirinkimas yra gana gausus, todėl kiekvienas šunų augintojas gali atrasti labiausiai tinkantį pašarą. Barking Heads sausas maistas pritaikytas ir mažų, ir didelių veislių šunims, ir jauniems, ir seniems augintiniams, todėl visada galėsite atrasti tinkamiausią šunims skirtą pašarą. Taip pat šis gamintojas siūlo maistą ir katėms, tik pavadinimas kiek skiriasi – kadangi katės ne loja, bet miaukia, pašaras vadinamas Meowing Heads.

O kaip gi kaina?

Renkant tinkamiausią pašarą augintiniui kaina paprastai yra taip pat gana svarbus kriterijus, ir neretai ieškoma geriausio kainos ir kokybės santykio. Barking Heads sauso maisto kilogramo kaina siekia maždaug 8-10 eurų, ir tai šiuo metu yra laikoma vidutine pašaro kaina. Jei auginamas nedidelis šuo, galite būti tikri, kad jam duodamo maisto kaina tikrai nebus labai didelė, o jūsų augintinis bus sveikas ir gyvybingas.

Barking Heads sauso maisto alternatyvų šiuo metu yra tikrai nemažai – dažnu pasirinkimu tampa Orijen, Bubeck, Acana  ar Alpha Spirit sausas pašaras. Visi šie pasirinkimai taip pat gali būti palankiais, tačiau visada svarbu atsižvelgti į tai, kokia yra pašaro sudėtis, ir kas labiausiai tinka jūsų augintiniui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *