Kaip pasirinkti baldininką?

virtuvės baldai vilniujeJeigu jau nusprendėte užsakyti virtuvės baldus individualiai tenka susidurti su šias paslaugas teikiančių įmonių gausybe. Norėdami išvengti ilgo gaišimo paieškoms ir baldininkų atrankoms, atlikite šiuos tris veiksmus.

Baldininko patirtis

Tam tikrą specifiką turi virtuvės baldai vilniuje (kalbėsiu apie sostinę, nes čia didžiausia koncentracija paslaugų tiekėjų. Juolab pačiai baldininko paieškų kelius teko praeiti šiame mieste, todėl nesigirdama prisipažinsiu, kad turiu daugiausiai informacijos). Daugelis įmonių arba dizainerių, baldininkų specializuojasi tik joje. Nesikreipkite pas specialistą, kuriam virtuvės baldai vilniuje yra tik viena iš veiklų. Nes niekada nežinai kurių baldų gamyba jo stiprioji pusė, ar žinos kaip ir kur gauti pigiau bei kokybiškų medžiagų, ir pan.

Patirtį geriausiai iliustruoja portfolio, o virtuves baldu gamyba vilniuje atsiliepimai – geriausiai atspindi profesionalumą. Tad nuo čia ir siūlyčiau pradėti. Jeigu iki Jūsų ausų ne atėjo iš lūpų į lūpas rekomenduotas specialistas, internete platformą meistrams surasti sunku. Teks  nuosekliai žvalgytis per skelbimų portalus. Kitas variantas (beje, man labiausiai pasiteisinęs), kreiptis į žinomas įmones. Jos savo vardą užsitarnavo profesionalios komandos darbo dėka. Todėl nėra abejonės likti nuviltam ar be garantijų.

Naudojamos medžiagos

Kita vertus, nestandartiniai virtuves baldai vilniuje kaina nėra maža. Juk reikia mokėti dizaineriui, už medžiagas, sumontavimą. Galiausiai virtuves baldai pagal uzsakyma kainos priklauso ir nuo furnitūros, rankenėlių ir kitų tvirtinimo elementų. Todėl vieno skaičiaus pasakyti, kai paklausia kiek kainuoja pagaminti virtuves baldus, negalima (šiuo metu virtuves baldu gamyba kaune ir virtuves baldu gamyba vilniuje kaina yra vienodos). Bet kreipiantis į įmones lengva sutaupyti. Jos perka plokštes dideliais kiekiais, pas patikimus gamintojus, todėl ir kainą gali pasiūlyti geriausią.

Taip pat jie turi tokį dalyką kaip baldu arsenalas atsiliepimai, kuriuo Jums telieka pasinaudoti.

Nuo projektavimo iki montavimo

Nei vienas profesionalas nepaliks Jūsų su krūva lentelių pačiam viską susitvarkyti. Tad jeigu virtuvės baldai vilniuje pagaminami, bet neatvežami ir nesumontuojami, toks baldininkas nėra tinkamas. Šiuo atveju, kiekvienos įmonės pagaminti virtuvės baldai vilniuje yra sumontuojami. Atvežimas ir montavimas turėtų būti nemokamas arba simbolinis. Taigi, dėl šios paslaugos virtuves baldu gamyba kaina neturėtų keistis.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *