Paskolos refinansavimas studentui: misija įmanoma

paskolos refinansavimasStudijos – atsakingas gyvenimo žingsnis. Atsakingas ne tik dėl profesinio kelio pasirinkimo, bet ir vis dažniau bei daugiau atsirandančių įsipareigojimų. Nepaskaičiuota rizika arba pervertintos galimybės gali tapti kliūtimi tolimesnių planų siekimui. O kartais nutinka daug, visko ir netikėtai. Taip nutikus ir Jums padėti gali tokia paslauga, kaip paskolos refinansavimas.

Kreditavusi bendrovė

Pirmiausiai ką reiktų padaryti, tai kreiptis į kreditą suteikusią bendrovę. Kompanijai reiktų pranešti apie sudėtingą situaciją ir pasiteirauti apie galimybę ją išspręsti. Paprastai paskolu refinansavimas bankuose, tarkim, paskolos refinansavimas swedbank arba paskolos refinansavimas seb,  yra suteikiamas asmenims, kurie turi nuolatines pajamas. Bet jeigu buvo suteiktas kreditas, vadinasi, turėjo būti ir vertinamos pajamos. Jeigu neturite stabilių pajamų Jūs, galbūt buvo vertinamos laiduotojo pajamos?

Turto įkeitimas

Kad ir kaip nesinorėtų, bet jeigu vienintele išeitimi liko paskolos refinansavimas, verta paieškoti pačių geriausių sąlygų. Turėtų būti skaitomi paskolu refinansavimas atsiliepimai, įvertinami kredito unijų pasiūlymai, tarkim, paskolu refinansavimas kaune. Pasirinkus tinkamą bendrovę verta pasiūlyti užstatyti savo turtą. Tai gali būti ir automobilis. Nereiškia, kad jos neteksite, bet tikrai sutaupysite, mokėdami iki keturių kartų mažesnes palūkanas. Jeigu tokios galimybės nėra, lieka – paskolu refinansavimas be uzstato.

Taigi, refinansavimas be turto ikeitimo, greičiausiai bus prastesnėmis sąlygomis, bet juk geriau tai negu nieko.

Jeigu spėjo susikaupti skola

Jeigu informaciją apie kompanijas rinkote ilgai ir spėjo susikaupti nemaža skola, nenuleiskite rankų. Juk paskolu refinansavimas isiskolinusiems yra teikiamas. Tereikia kreiptis dėl paraiškos. Svarbu ir tai, kad net jeigu paskolos refinansavimas būtų suteiktas su didesne palūkanų norma, galima išdalinti mokėjimo grafiką ilgesniam periodui. Tai reikš mažesnes kiekvieno mėnesio įmokas.

Papildoma galimybė – mokėjimo atidėjimas. Jeigu matote, kad situacija prastėja ne dienomis, o valandomis, mėginkite suvaldyti finansinius srautus. Nebijokite į kredito bendrovę kreiptis dar kartą ir prašyti atidėti įmokas arba terminuotam laikui sustabdyti jų mokėjimą. Sakysite, neverta? Kartais tereikia kelių dienų, kad gyvenimas apsiverstų aukštyn kojomis. Kodėl jis negalėtų apsiversti į gerą pusę?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *