Paskolos internetu: ar verta jomis pasitikėti?

paskolos-internetuNe paslaptis, kad paskolas internetu teikiančios įmonės sulaukia daug kritikos už neva savo klientų išnaudojimą, paslėptas sutarties sąlygas, milžiniškas palūkanas ir pan. Tiesa, apsilankius tokių įmonių internetinėse svetainėse, puikiai matyti visa informacija, su kuria kiekvienas, norintis pasiskolinti pinigų, gali laisvai susipažinti, o kilus papildomiems klausimams juos užduoti kreditoriui. Todėl teigti, kad paskolos internetu yra klastinga priemonė jus įtraukti į paskolų pelkę, negalima. Visgi, iš kur kyla tokia neigiamų emocijų banga, kai kalba pasisuka apie paskolas ir jas teikiančias bendroves?

Tokia jau žmogaus prigimtis, kad nutikus nelaimei ar nemaloniam įvykiui pradedam ieškoti atpirkimo ožių, kuriais paprastai ir tampa paskolų bendrovės. Tačiau reikia pripažinti, kad dažniausiai būnam kalti mes patys. Laiku nesumokam pasiskolintų pinigų ar pamirštam prasitęsti paskolos terminą, o kartais tiesiog neturime iš ko grąžinti paskolos. Tad, ne veltui mus prieš skolinantis perspėja, kad paskolos turi būti imamos atsakingai. Išanalizuokite savo finansinę situaciją ir apsivartykite visas galimybes laiku grąžinti skolą. Juk visada galima kažkur pataupyti ar kažko atsisakyti.

Ir tikrai negalima teigti, kad paskolas teikiančios bendrovės nesirūpina savo klientais, o tik užrietusios nagus į save laukia, kada dar viena patikli muselė paklius į jų voratinklį. Visų pirma, klaidinga manyti, kad paskolos internetu dalinamos visiems iš eilės. Paskolų bendrovės įvertina jūsų mokumą, galimybę grąžinti paskolą, atkreipia dėmesį į jūsų kredito istoriją, gaunamas pajamas ir kitus finansinius įsipareigojimus ir tik tada suteikia paskolą. Ir nors pinigai jūsų sąskaitą pasiekia greitai, tačiau kliento įvertinamas atliekamas atsakingai. O štai, kad jūs užmiršote sumokėti paskolą ar skolos grąžinimui skirtus pinigus išleidote naujam dulkių siurbliui, tai jau ne paskolų bendrovių problema.

Kita vertus, paskolos ir jų grąžinimo sąlygos yra pakankamai lanksčios. Esant milžiniškai konkurencijai niekas nenori prarasti savo klientų, o tuo labiau pridaryti jiems dar daugiau finansinių problemų. Todėl atsiradus kažkokioms nenumatytoms išlaidoms ir pritrūkus pinigų, kreditoriai suinteresuoti jums padėti ir ieškoti sprendimo iš susiklosčiusios situacijos, o ne dar labiau jus murkdyti į skolų pelkę.

Rasytojas.lt

Rasytojas.lt yra komercinių tekstų kūrėjų agentūra. Mariaus ir jo kolegų rašomi straipsniai yra publikuojami ne viename interneto leidinyje. Visi tekstai atitinka paieškų reikalavimus, yra kokybiški ir įdomūs. Plačiau - Rasytojas.lt puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *