Mįslingi Lietuvos faktai

Lietuvos valstybei jau daugiau nei 1000 metų, tačiau regis šiomis dienomis valstybėje yra daugiau paslapčių ir mįslingų faktų nei per visą Lietuvos istoriją.

Gyvename moderniais, technologijų, profesionalumo laikais, tačiau tai ką matome šių dienų Lietuvos valstybinėse ir teisėsaugos sistemose vargu ar galima įvardinti minėtais žodžiais.

Nuolat slepiami, iškraipomi, klastojami įvairūs faktai, su tokia realybe tenka susidurti šių dienų Lietuvos piliečiams.

Net ir prie didžiausių norų Lietuvos žiniasklaidai nepavyks atskleisti visų užslėptų ir mįslingų tam tikrų įvykių faktų, kuriuos kruopščiai slepia tam tikros tarnybos. Tiesa ir ta pati mūsų žiniasklaida ne visa stengiasi parodyti tikruosius faktus ir vis dažniau atsiranda priešprieša tarp tam tikrų media kanalų.

Džiugu, kad bent Lietuvos prezidentė inicijuoja tam tikrų aukštų pareigūnų rotaciją ir tokiu būdu atsiranda galimybių išviešinti tam tikrus mūsų valstybės tarnautojų užmaskuotus faktus.

Rasytojas.lt

Rasytojas.lt yra komercinių tekstų kūrėjų agentūra. Mariaus ir jo kolegų rašomi straipsniai yra publikuojami ne viename interneto leidinyje. Visi tekstai atitinka paieškų reikalavimus, yra kokybiški ir įdomūs. Plačiau - Rasytojas.lt puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.