Partija dirbanti mūsų Lietuvos naudai

“Partija dirbanti mūsų Lietuvos naudai” – daug panašių lozungų esame girdėję, bet kaip vėliau pamatėme, tokios frazės ir liko tik išsireiškimų lygmenyje.

Bet užteks žvalgytis į praeitį, nes jau seniai laikas mąstyti apie visų mūsų ateitį. Kokioje Lietuvoje mes norime gyventi?

Siūlytume kurti naują partiją – “Mūsų Lietuva“, kurios pagrindiniai tikslai būtų:

Steigti socialines įmones, kuriose galėtų įsidarbinti Lietuvos bedarbiai.
Palankių sąlygų sudarymas (mokesčių lengvatos ir pnš) pradedantiems verslininkams.
Griežtinti bausmes žmonėms grobstantiems Lietuvos turtą.
Skatinti kurti energetikos įrenginius naudojančius atsinaujinančius energijos šaltinius.
Skatinti prekybą hibridiniais, ekonomiškais, mažai aplinką teršiančiais automobiliais bei sudaryti palankias galimybes žmonėms juos įsigyti.
(papildysime)

Į šią partiją būtų priimami tik tie žmonės, kurie savo darbais jau yra įrodę, kad gali dirbti sąžiningai, atsakingai, profesionaliai. Tik tie, kurie yra neabejingi žmonių problemoms, tie kurie nori sukurti klestinčią, saugią, patriotišką valstybę.

Jei turite idėjų, pasiūlymų dėl tokios partijos kūrimo, rašykite šios naujienos komentaruose arba parašykite mums elektroniniu paštu [email protected]

2 comments

  1. JAU SENIAI IDEJOS ISGARAVO. IR PASITIKEJIMAS BET KOKIOMIS PARTIJOMIS TAIP PAT.
    VIENA DAUGIAU AR MAZIAU KAZKOKIA PARTIJA NIEKO LIETUVOJE JAU NELEMS. VISKAS TAIP SUSMIRDE, KAS SUSIETA SU PARTIJOMIS, KAD NET ISGIRDUS SI ZODI NORISI VEMT KAIP NUO JUREVICIAUS KIAULIU SMARVES. TACIAU SUPRANTU KAI KURIUOS ZMONES, KURIE NORI GRIEBTIS UZ SIAUDO…KAD TIK…KAD TIK…PRASMUKTI I SEIMA, I SOTU IR LENGVA GYVENIMA, GYVENIMA, KUR VISAI NIEKAS NENESA ATSAKOMYBES. I GYVENIMA, KUR REIKIA MOKETI GERAI IR NERAUSTANT PLIURPTI.

  2. Reikia neprarasti vilties. Ne visi žmonės vagys ir ne visų nagai veda į save. Yra dar Lietuvoje žmonių, kurie remiasi žmogiškomis vertybės, yra intelektualūs, sažiningi ir neabejingi. Tiesiog reikia susivienyti tokiems žmonės ir vesti Lietuvą iš dabartinės tamsumos į šviesesnį rytojų.

    Aš tikiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *