MusuLietuva.info – įdomūs faktai apie Lietuvą ir lietuvius

MusuLIETUVA.info – naujas informacinis portalas apie įdomius faktus susijusius su Lietuva ir lietuviais. Pradėkime nuo to, kas yra faktas.

Faktas – teiginys, nusakantis tiesą, priklausomai nuo konteksto. Faktas – informacija apie realų pasaulį arba tai, kas iš tiesų egzistuoja, tai kas gali būti patikrinta. Dauguma faktų priklauso nuo konteksto. Dažnai faktai naudojami kaip argumentas ginče, pvz., istoriniai, moksliniai faktai. Ginčai dėl faktų kyla, kadangi nesutariama kurie šaltiniai laikomi patikimesniais.

Lietuvos vardas minimas jau daugiau kaip tūkstantį metų. Nuo valstybės susikūrimo iki šių dienų Lietuvoje yra nutikę begalės įdomių, o kartais net ir neįtikėtinų įvykių, apie kuriuos išgirsti būtų įdomu kiekvienam lietuviui.

Kadangi gyvenimas vietoje nestovi, tad šiame puslapyje kalbėsime ne tik apie istorinius įdomius Lietuvos faktus, bet ir dabarties įvykius, kurie sugeba nustebinti lietuvių tautą, o kartais net ir visą pasaulį.

MusuLIETUVA.info – neturi nieko bendro su gandais, išgalvotais dalykais, prasimanymais, spėjimais ir tt. Viską ką perskaitysite pas mus yra faktas!

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *